MetaMetaverse, OpenSea’de 5.000 Benzersiz MetaShip NFT Bıraktı

Paylaş

MetaMetaverse bugün erken saatlerde, çapraz metaverse seyahatini ve diğer deneyimleri kolaylaştırmak için 5.000 Metaship NFT’yi bırakacaklarını duyurdu.

Meta gemiler gerekli bir dijital öğe olacak ve sahiplerine MetaMetaverse’de arazi satın alma ve dünyanın ilk zincirler arası yükseltilebilir, takas edilemez jetonları olarak hizmet etme şansı verecek.

Her MetaShip’in benzersiz özellikleri ve özellikleri vardır ve aynı zamanda yükseltilebilirler, bu da sahiplerin NFT’ye daha fazla fayda değeri katabileceği anlamına gelir. Koleksiyonun satışı 9 Mayıs ile 13 Mayıs arasında gerçekleşecek ve bir MetaShip’in fiyatı 0,1 $ ETH civarında olacak!

“MetaMetaverse, uzayda yolculuk eden bir medeniyet inşa etmenin ilk adımıdır. MetaShips, oraya ulaşmak için biletinizdir. Birçok insanın kaydolduğunu ve gemilerini aldığını görmekten mutluyuz.”

MetaShip Detayları

MetaShips, savaş gemilerinin katman türlerine göre farklılık gösterir ve benzersizlikleri ve renkleri ile birbirlerinden ayırt edilebilirler.

  • Yaygın: mavi ve gri MetaShips (tedarikin %50’si)
  • Yaygın olmayan: yeşil, sarı ve kırmızı MetaShips (tedarikin %45’i)
  • Nadir: siyah ve gümüş MetaShips (tedarikin %4,54’ü)
  • Çok nadir: altın (arzın %0,55’i)
    Bir MetaShip’e sahip olmanın, metaverse’ler arasında seyahat etmek dışında, MetaMetaverse tarafından düzenlenen gelecekteki NFT ödüllerine ve düşüşlerine erişmenizi sağlayacağını unutmayın.

MetaMetaverse Hakkında

MetaMetaverse, kendi metaverse’inizi oluşturmak için bir platformdur. Her metaverse sanal bir toplum olarak işlev görür ve kendi oyunlarına, etkileşimli deneyimlerine, ekonomisine ve yönetimine sahiptir. Bu meta veri depoları, meta veri deposu birlikte çalışabilirliği için katman 1 protokolü olan metameta lang ile oluşturulmuştur.

İlgili Mesajlar

NFT Nedir? 2 NFT Nasıl Yapılır ? Püf Noktaları ve Kullanımı

İçindekiler NFT nedir? NFT’lerin Faydaları Nelerdir? NFT’ler Nasıl Çalışır? NFT’lerin Riskleri Nelerdir? NFT’lerin Kullanım...

10$ NFT Kazan! Gods Unchained, Günlük $GODS Ödülleri

10$ NFT kazan sınırlı süreli teklif : Bu bağlantıyı...

Farmhouse Mutant Ape Yat Kulübü ile Ortaklık

Halka açık Cannabis Brand şirketi Farmhouse, Web3 alanında yeni...

Metaverse NFT nedir – Metaverse NFT Önemi nedir ?

Metaverse NFT nedir? bu soruyu son zamanlarda çok duyar...

Company of Heroes 3’ün Kuzey Afrika operasyonu klasik bir RTS kampanyası

Company of Heroes ilk deneyim Yıllar önce, kendimi Dubai'nin dışındaki...

Ücretsiz NFT Android ve ios oyunu Cantina Royale P2E

Ücretsiz NFT Android ve ios oyunu Cantina Royale P2E...