Sosyal Medya Uygulaması, İçerik Oluşturmak İçin Kullanıcılara Ödeme Yapıyor

Paylaş

Sosyal medya para kazanma sistemi sonunda NFT ile daha kolay. Kazanmak için oyna ekonomisinin başarısından sonra, şehirde içerik oluşturup gönderdiğiniz için size ödeme yapan yeni bir sosyal medya uygulaması var.

Dünyanın her yerindeki içerik oluşturucular, küresel ekonomide hayati bir rol oynamaktadır. Reklamlar, bağlı kuruluş pazarlaması ve sponsorluklar gibi farklı yollarla içeriklerinden para kazanırlar.

Dünyayı daha iyi bir yer haline getirmek için farklı amaçlar için çalışan önemli sayıda içerik oluşturucu var. İnsanları yaratır, onlara ilham verir ve onları iyilik yapmaları için etkilerler. Ne yazık ki, büyük şirketler kârı aldığı için küçük yaratıcılar istikrarlı bir gelir kaynağına sahip değiller.

APPICS – Kazanç Sonrası Bir Sosyal Medya Platformu

Blockchain teknolojisi ile güçlendirilen APPICS, benzeri olmayan bir sosyal medya platformudur. APPICS uygulaması, dünyanın her yerinden sosyal medya kullanıcılarının içerik yayınlarken kripto para kazanmalarına olanak tanır.

İçerik oluşturucular, paylaşımda bulundukça ve platformdaki diğer kullanıcılarla etkileşime girdikçe ödüllendirilir. Gönderileri ne kadar çok etkileşim alırsa, o kadar çok kripto kazanırsınız.

APPICS’te, kullanıcıların sansür ve ifade özgürlüğü konusunda endişelenmelerine gerek yok; her şey şeffaf ve merkezi olmayan, bu da kullanıcıların ödüllerin dağıtımını seçmesine izin veriyor.

APPICS, en yeşil ve en hızlı blok zincir teknolojilerinden biri olan Telos (TLOS) üzerine kurulmuştur. Telos, 0,00001 kWh/İşlem kullanan EOSIO tarafından desteklenmektedir.

APPICS Kurucu Ortağı ve COO Uma Hagenguth

“APPICS, başka bir sosyal medya uygulamasından daha fazlasıdır. Dijital dünya ile gerçek dünya arasında köprü kurmak ve dünyanın her yerinden insanlara daha merkezi olmayan ve şeffaf çözümler sunmak için sosyal medyayı, blok zincirinin gücünü, NFT’yi, meta veriyi ve geleceğin diğer teknolojilerini bir araya getiriyor.”

APPICS ve Büyümeye Üç Sütunlu Yaklaşımları

Şirket, ürününü piyasaya sürmek ve dijital varlığını büyütmek için üç temelli bir yaklaşım izledi.

İlk sütun , 35 ülkede 150 büyükelçiye ulaşan APPICS Ambassador programını başlatmaktı.

İkinci sütun , gelecekteki kripto projelerinin pazarlamasını, reklamını ve danışmanlığını içeriyordu.

Üçüncü ve son sütun , herkese fayda sağlayabilecek merkezi olmayan bir ürün üretmekti. APPICS Merkezi Olmayan Uygulamasını (DApp) başlattılar.

APPICS’in Geleceği

Sosyal medya platformu, kazanma sonrası ekonomi ile durmuyor. Uma’nın söylediklerini okurken, ufuklarını NFT’lere ve meta veriye genişletmeye odaklanıyorlar.

Üçüncü sütun ayrıca bir NFT pazar yeri ve oyna-kazan oyunu içeriyordu, ancak bu iki proje bu yıl içinde gerçekleşecek. Hibrit bir NFT pazarı oluşturacaklar ve bunu APPICS uygulamasına entegre edecekler.

APPICS’in yaratıcıları ve NFT’leri desteklediğinin bir göstergesi olan NFT’lere ve dijital sanatlara ayrılmış bir yaratıcı bölümü zaten var.

APPICS uygulaması artık iOS (Apple App Store) ve Android’de (Google Play Store) indirmek için herkese açık.

APPICS uygulamasını güvenli bir şekilde indirmek için iş ortağı bağlantımız; https://bilink.com.tr/jzilu

İlgili Mesajlar

NFT Nedir? 2 NFT Nasıl Yapılır ? Püf Noktaları ve Kullanımı

İçindekiler NFT nedir? NFT’lerin Faydaları Nelerdir? NFT’ler Nasıl Çalışır? NFT’lerin Riskleri Nelerdir? NFT’lerin Kullanım...

10$ NFT Kazan! Gods Unchained, Günlük $GODS Ödülleri

10$ NFT kazan sınırlı süreli teklif : Bu bağlantıyı...

Farmhouse Mutant Ape Yat Kulübü ile Ortaklık

Halka açık Cannabis Brand şirketi Farmhouse, Web3 alanında yeni...

Metaverse NFT nedir – Metaverse NFT Önemi nedir ?

Metaverse NFT nedir? bu soruyu son zamanlarda çok duyar...

Company of Heroes 3’ün Kuzey Afrika operasyonu klasik bir RTS kampanyası

Company of Heroes ilk deneyim Yıllar önce, kendimi Dubai'nin dışındaki...

Ücretsiz NFT Android ve ios oyunu Cantina Royale P2E

Ücretsiz NFT Android ve ios oyunu Cantina Royale P2E...