Ücretsiz NFT Android ve ios oyunu Cantina Royale P2E

Paylaş

Ücretsiz NFT Android ve ios oyunu Cantina Royale P2E oyunu oyun severler ile buluştu. Web3 ve GameFi’yi üstlenecek yeni bir oyna-kazan nişancı metaverse oyunu.

Cantina Royale, iOS ve Android ve Masaüstü sistemlerinde indirilip oynanabilecek. Oyun Elrond blok zincirine dayalı olduğundan ve Elrond Blok zinciri çevre dostu ve hızlı olduğundan, oyun bu özellikleri tam kapasitesiyle kullanacak ve blok zincirinde birlikte çalışabilirliği benimseyecektir.

Ödeme yöntemlerinin Google ve Apple App Store tarafından uyumlu ve desteklendiğinden emin olmak için oyun geliştiricileri Verko’nun ödeme ve cüzdan yönetim sistemini kullanıyor.

Cantina Royale Oynaması Ücretsiz Bir Blockchain Oyunu

Oynaması ücretsiz mekanizması sayesinde kimsenin oyunu oynamak ve oyunun sürükleyici ortamını keşfetmek için binlerce dolar ödemesine gerek yok.

Kullanıcılar hesaplarını oluşturup oynamaya başladıklarında kesinlikle hiçbir gizli ücret yoktur. Ayrıca, oyuna yolculuklarına hızlı bir başlangıç ​​yapmak için herhangi bir cüzdan detayı girmeleri gerekmiyor. Becerilerini test edebilir ve diğer ücretsiz oyunculara karşı oynayabilirler.

Cantina Royale, NFT oyunlarını herkes için erişilebilir kılmak için geleneksel oyuncuları ve en son teknolojik gelişmeleri bir araya getirmeye çalışıyor. Bu amacı gerçekleştirmek için Elrond ve Verko ile işbirliği yapmaktan gurur duyuyoruz ”diyor Cantina Royale Oyun Tasarımcısı Dan Bojan.

Cantina Royale NFT’ler

Oyunda, üçüncü taraf NFT’ler tarafından tamamlanabilen ve özelleştirilebilen benzersiz karakterler var. Herhangi bir NFT’niz varsa, örneğin Bored Ape, bunları oyunun ekosisteminde kullanabilirsiniz.

Cantina Royale’in arkasındaki ekip

Dan Bojan liderliğindeki Cantina Royale’in arkasındaki ekip 15 üyeden oluşuyor. Cantina Royale’deki oyun geliştiricisi Paul Szanto , daha önce Alien vs Predator , Predators ve Muffin Knight ile çalışmıştı . Paul ayrıca Google, Facebook ve Gameloft gibi bazı büyük balıklarla da çalıştı.

daha fazla nft oyun haberleri için: https://nftzili.com/

NFT Coinleri canlı takip edin: https://kripto.day/en-iyi-nft-coinler-nft-canli-degisim/

İlgili Mesajlar

NFT Nedir? 2 NFT Nasıl Yapılır ? Püf Noktaları ve Kullanımı

İçindekiler NFT nedir? NFT’lerin Faydaları Nelerdir? NFT’ler Nasıl Çalışır? NFT’lerin Riskleri Nelerdir? NFT’lerin Kullanım...

10$ NFT Kazan! Gods Unchained, Günlük $GODS Ödülleri

10$ NFT kazan sınırlı süreli teklif : Bu bağlantıyı...

Farmhouse Mutant Ape Yat Kulübü ile Ortaklık

Halka açık Cannabis Brand şirketi Farmhouse, Web3 alanında yeni...

Metaverse NFT nedir – Metaverse NFT Önemi nedir ?

Metaverse NFT nedir? bu soruyu son zamanlarda çok duyar...

Company of Heroes 3’ün Kuzey Afrika operasyonu klasik bir RTS kampanyası

Company of Heroes ilk deneyim Yıllar önce, kendimi Dubai'nin dışındaki...

Decentraland İlk NFT Film Festivaline Ev Sahipliği Yaptı

Ünlü Metaverse şirketi Decentraland, RLTY, Vegas City ve Wagas...