https://www.fapjunk.com

10$ NFT Kazan! Gods Unchained, Günlük $GODS Ödülleri

Paylaş

10$ NFT kazan sınırlı süreli teklif : Bu bağlantıyı kullanarak Zincirsiz Tanrılar için Kaydolun ve 3. seviyeye ulaştığınızda ücretsiz olarak 10 $ GODS kazanın. 10$ kazan https://godsunchained.com/

Uzun bir aradan sonra, ünlü oyna-kazan kart oyunu Gods Unchained, yaklaşan Günlük Oyna ve Kazan özelliğini başlatmaya hazırlanıyor

Kısaca:

  • 31 Ağustos saat 17:00 PDT’den itibaren oyuncular oynayarak günlük Fragmanlar kazanmaya başlayabilirler .
  • Her oyuncu günde en fazla 10 Dereceli maç oynayabilir.
  • Sadece galibiyetler Fragmanlar oluşturur.
  • Parçalar = $TANRILAR.
    Gods Unchained , oyuncuların aynı seviyedeki rakiplerle eşleştiği, bu nedenle yatırıma gerek olmadığı, oynaması ücretsiz bir oyundur. Oyun aynı seviyedeki oyuncularla eşleşir, böylece ücretsiz olarak başlayabilir ve destenizi yükseltmek için $GODS jetonları ve ücretsiz güçlendirici paketler kazanarak ilerleyebilirsiniz.

Fragmanlar Açıklandı

Parçalar , bir oyuncunun bir gün boyunca kazandığı puanlardır ve daha sonra Toplam Günlük $GODS ödüllerinin alabilecekleri kısmını hesaplamak için kullanılır. Parçalar , 10 Sıralamalı Maç oynayarak ve onları kazanarak kazanılabilir.

Sadece galibiyetler Fragmanlar ürettiği için, Zincirsiz Gods günün ilk üç galibiyetinde Fragmanları ikiye katlamaya karar vererek kazanma sürecini daha heyecanlı ve faydalı hale getirdi.

Bir oyuncunun kazanan maçlardan kazandığı Fragman sayısı çeşitli faktörlere bağlıdır :

Rütbe!
Kazanır!
Kartlar Kaliteyi Parlatır!

Parçalar nasıl $GODS olur? Gods Unchained , günlük ödülleri hesaplamak için belirli bir formül kullanır. Formül:

Günlük Oynama ve Kazanma için $GODS Ödülünüz = (Günlük Parçalarınız / Günlük Topluluk Parçalarınız) * Toplam Günlük $GODS Ödülleri
Açıklama* Sizin tarafınızdan kazanılan günlük Fragmanlar / Tüm topluluk tarafından kazanılan toplam günlük Fragmanlar * Belirli bir günde kazanılabilecek toplam $GODS miktarı .

Bu formülün parçaları gün boyunca sürekli değişir (örneğin, daha fazla maç oynar ve kazanırsanız, bu , Günlük Parçalarınızın ve Günlük Topluluk Parçalarınızın rakamlarını artırır ).

Tahmini ödüller, gün tamamlanana kadar henüz belli değil ve her gün UTC gece yarısında sıfırlanıyor! $GODS ödülleri, doğrudan Gods Unchained başlatıcısının Günlük Oyna ve Kazan panosundan talep edilebilecek.

Hafta Sonu Dereceli ödüllerinin Günlük Oyna ve Kazan ile birlikte verileceğini lütfen unutmayın. $GODS ödülleri Hafta Sonu Derecelisinden kaldırılacak ve Paket Ödüllerine dönüştürülecek. Bu yaklaşan Hafta Sonu, $GODS jetonları kazanan son WR olacak

Yönlendir ve Kazan programını başlatan Gods Unchained hakkındaki en son makalemizi okuyun!

Zincirsiz Tanrılar Hakkında
Ethereum blok zinciri üzerine kurulu Gods Unchained , Magic: The Gathering ve Hearthstone gibi bazı popüler TCG oyunlarına benzer PVP savaşlarına sahip bir TCG oyunudur. Gods Unchained, binlerce kullanıcının aktif olarak oynadığı en popüler olmasa da en popüler kripto oyunlarından biridir!

Oyuncular, Ethereum blok zincirine dayalı PVP savaşları ile çarpıcı grafikler ve iyi tasarlanmış bir oyun deneyimi yaşarlar . Oynarken, blok zincirinde NFT’ler (Fungible Olmayan Jetonlar) şeklinde kartlar kazanabilirsiniz. Bu kartlar, onları oyunda kullanmak veya adil bir kâr için satmak için gerçekten oyunculara aittir ve bu nedenle Gods Unchained Marketplace , blockchain oyun topluluğu tarafından bu kadar çok bekleniyordu.

İlgili Mesajlar

NFT Nedir? 2 NFT Nasıl Yapılır ? Püf Noktaları ve Kullanımı

İçindekiler NFT nedir? NFT’lerin Faydaları Nelerdir? NFT’ler Nasıl Çalışır? NFT’lerin Riskleri Nelerdir? NFT’lerin Kullanım...

Farmhouse Mutant Ape Yat Kulübü ile Ortaklık

Halka açık Cannabis Brand şirketi Farmhouse, Web3 alanında yeni...

Metaverse NFT nedir – Metaverse NFT Önemi nedir ?

Metaverse NFT nedir? bu soruyu son zamanlarda çok duyar...

Company of Heroes 3’ün Kuzey Afrika operasyonu klasik bir RTS kampanyası

Company of Heroes ilk deneyim Yıllar önce, kendimi Dubai'nin dışındaki...

Ücretsiz NFT Android ve ios oyunu Cantina Royale P2E

Ücretsiz NFT Android ve ios oyunu Cantina Royale P2E...

Decentraland İlk NFT Film Festivaline Ev Sahipliği Yaptı

Ünlü Metaverse şirketi Decentraland, RLTY, Vegas City ve Wagas...