https://www.fapjunk.com

Decentraland İlk NFT Film Festivaline Ev Sahipliği Yaptı

Paylaş

Ünlü Metaverse şirketi Decentraland, RLTY, Vegas City ve Wagas Group ile birlikte ilk NFT Film Festivali’ne ev sahipliği yapacaklarını duyurdu.

Etkinlik, Cannes’deki 1. NFT Film Festivali için 20 Mayıs 2022 Cuma günü saat 09.00’dan itibaren gerçekleşen ve yalnızca RLTY bağlantısı üzerinden erişilebilir oldu.

Bu NFT Film Festivali, 20 Mayıs’tan CET 7:00’den 19:00’a kadar Decentraland’da başlayan zengin bir ağ oluşturma ve konuşmacı programı içeren bir günlük bir etkinlik oldu. Bu etkinlik, film endüstrisinde web3 teknolojilerinin olanaklarını gösteren bir dizi yatırımcı ve film severi bir araya getirdi.

Orada konuşmalar, NFT müzayedeleri, ağ oluşturma ve atölye çalışmaları dahil olmak üzere birçok aktivite gerçekleşecek. DeFi ve Metaverse ve Blockchain oyunlarındaki uzmanlar arasındaki etkinliklerden, çeşitli işbirliklerinden ve bilgi paylaşım oturumlarından bahsetmiyorum bile. Etkinliğe katılanlar ayrıca resmi etkinlik ürünlerini de alabilirler. İlgili taraflar MANA’ya sahip olmalı ve belirlenen Mağaza sözleşmesini kendi adlarına MANA’yı işletmek için yetkilendirmelidir.

Son Olarak;

NFT Film festivalleri, buluşmalar… önümüzdeki dönemlerde daha çok ve daha sık olacağı gibi şimdiden bir altyapı hazırlamak, gerçekten çok önemli.

İlgili Mesajlar

NFT Nedir? 2 NFT Nasıl Yapılır ? Püf Noktaları ve Kullanımı

İçindekiler NFT nedir? NFT’lerin Faydaları Nelerdir? NFT’ler Nasıl Çalışır? NFT’lerin Riskleri Nelerdir? NFT’lerin Kullanım...

10$ NFT Kazan! Gods Unchained, Günlük $GODS Ödülleri

10$ NFT kazan sınırlı süreli teklif : Bu bağlantıyı...

Farmhouse Mutant Ape Yat Kulübü ile Ortaklık

Halka açık Cannabis Brand şirketi Farmhouse, Web3 alanında yeni...

Metaverse NFT nedir – Metaverse NFT Önemi nedir ?

Metaverse NFT nedir? bu soruyu son zamanlarda çok duyar...

Company of Heroes 3’ün Kuzey Afrika operasyonu klasik bir RTS kampanyası

Company of Heroes ilk deneyim Yıllar önce, kendimi Dubai'nin dışındaki...

Ücretsiz NFT Android ve ios oyunu Cantina Royale P2E

Ücretsiz NFT Android ve ios oyunu Cantina Royale P2E...