Farmhouse Mutant Ape Yat Kulübü ile Ortaklık

Paylaş

Halka açık Cannabis Brand şirketi Farmhouse, Web3 alanında yeni bir proje için Mutant Ape Yat Kulübü #30000 ile bir ortaklık duyurdu. Bu ortaklık, MAYC ve WeedClub platform topluluklarını birbirine bağlamak için kapılar açacaktır. NFT ‘Mega Robot’, teknoloji hakkında fazla bilgisi olmayanlar arasında Web3’ün tanıtımına yardımcı olacaktır.

Farmhouse gibi pek çok şirketin heyecan verici ademi merkeziyetçilik dünyasına girdiğini duymuyoruz.

Farmhouse CEO’su Evan Horowitz, ortaklıktan heyecan duyduğunu ve şunları söyledi:

“Mega Robot’ ile yaptığımız lisans anlaşmamız, Farmhouse’u esrar markaları ve NFT sahipleri için bağlayıcı olarak sağlam bir şekilde yerleştiriyor. Cannabis Brand markaları artık en ikonik Mutant Maymunlarından birini lisanslama ve web3’teki en prestijli markalardan biriyle bağlantı kurma fırsatına sahip.”

Çiftlik Evi NFT Dünyasında Yeni Değil

Amerika gibi ülkede bunlar normal! Evet, doğru duydunuz. Halka açık esrar şirketi Farmhouse, Farmhouse’un ABD’deki esrar endüstrisi için B2B ağı ve bölümü olan WeedClub, Haziran ayından bu yana Web3 ortaklarıyla etkileşim halinde olduğundan, geçmişte NFT’lerle deneyime sahipti.

Farmhouse’un Mutant Ape Yat Kulübü’nün yanı sıra CryptoPunks , Doodles ve Bored Ape Yacht Club ile de ortaklıkları var . (ve daha fazlası)

Farmhouse , ürünlerini ve ambalajlarında Bored Ape’i tanıtıyor. Web3 yolculuklarını bir sonraki seviyeye taşımak için ilk bağdaştırıcılarını ödüllendirmeye ilgi gösterdiler.

Farmhouse Mutant Ape Yat Kulübü ile Ortaklık

MAYC NFT’nizden Para Kazanabilir misiniz?

Başlığı ilk duyduğunuzda aklınıza gelen ilk soru bu olabilir. Evet, proje şart ve koşullarına uyduğunuz sürece MAYC NFT’nizi ticari olarak kullanabilir ve bundan para kazanabilirsiniz. Aynı şekilde MAYC ‘Mega Robot’ sahibi de NFT’sini dilediği gibi kullanmakta ve aldığı parayı kendi yararına kullanmakta serbesttir.

daha fazla NFT haberleri için bizi takip edin

İlgili Mesajlar

NFT Nedir? 2 NFT Nasıl Yapılır ? Püf Noktaları ve Kullanımı

İçindekiler NFT nedir? NFT’lerin Faydaları Nelerdir? NFT’ler Nasıl Çalışır? NFT’lerin Riskleri Nelerdir? NFT’lerin Kullanım...

10$ NFT Kazan! Gods Unchained, Günlük $GODS Ödülleri

10$ NFT kazan sınırlı süreli teklif : Bu bağlantıyı...

Metaverse NFT nedir – Metaverse NFT Önemi nedir ?

Metaverse NFT nedir? bu soruyu son zamanlarda çok duyar...

Company of Heroes 3’ün Kuzey Afrika operasyonu klasik bir RTS kampanyası

Company of Heroes ilk deneyim Yıllar önce, kendimi Dubai'nin dışındaki...

Ücretsiz NFT Android ve ios oyunu Cantina Royale P2E

Ücretsiz NFT Android ve ios oyunu Cantina Royale P2E...

Decentraland İlk NFT Film Festivaline Ev Sahipliği Yaptı

Ünlü Metaverse şirketi Decentraland, RLTY, Vegas City ve Wagas...