https://www.fapjunk.com

FIFA, Algorand’ı Resmi Blockchain Ortağı Yaptı

Paylaş

FIFA, Algorand ile ortaklık kurdu ve onu futbol organizasyonunun Resmi blok zinciri ortağı yaptı.

FIFA Başkanı Gianni Infantino ve Algorand’ın Kurucusu Silvio Micali bu anlaşmayı geçen hafta açıklamıştı.

“Algorand ile bu ortaklığı duyurmaktan mutluluk duyuyoruz. İşbirliği, FIFA’nın paydaşlarımıza ve dünya çapındaki futbol taraftarlarına şeffaflık sağlayarak futbola daha fazla yeniden yatırım yapmak için sürdürülebilir gelir artışı için sürekli olarak yenilikçi kanallar aramaya olan bağlılığının açık bir göstergesidir; futbolu gerçekten küresel hale getirme Vizyonumuzun önemli bir unsurudur. Algorand ile uzun ve verimli bir ortaklık için sabırsızlanıyorum”

FIFA, Algorand’ın Web3 ve Blockchain alanına şeffaflık, yenilik, çevresel kontrol ve kapsayıcılık getirme amacını destekleyecektir. İklime zarar veren birçok blok zincirinden Algorand, herkes için iklim dostu blok zinciri çözümleri sunmaya odaklanmıştır.

Algorand şimdi FIFA için resmi blok zinciri platformu olacak; FIFA’ya gelecekteki dijital varlıklarının alınıp satılacağı bir blok zinciri cüzdanı sağlayacak.

Algorand, Kasım ayında en çok beklenen FIFA Dünya Kupası Katar 2022 gibi yaklaşan FIFA etkinliklerine sponsor olacak . Algorand, Avrupa ve Kuzey Amerika’da yalnızca Bölgesel Destekçi olacak olsa da, blockchain çözümleri sağlayıcıları, 2023’te Avustralya ve Yeni Zelanda’daki FIFA Kadınlar Dünya Kupası’na resmi olarak sponsor olacak.

Algorand ve Son Başarısı

FIFA, dijital koleksiyonları piyasaya sunacak ve Algorand onlara bir strateji sağlayacak. Nitekim Algorand ile ortaklık yapan tek büyük organizasyon FIFA değil. 2000’den fazla kuruluş Algorand’ın amacına inandı ve Algorand’ı resmi blok zinciri çözümü olarak atadı.

İlgili Mesajlar

NFT Nedir? 2 NFT Nasıl Yapılır ? Püf Noktaları ve Kullanımı

İçindekiler NFT nedir? NFT’lerin Faydaları Nelerdir? NFT’ler Nasıl Çalışır? NFT’lerin Riskleri Nelerdir? NFT’lerin Kullanım...

10$ NFT Kazan! Gods Unchained, Günlük $GODS Ödülleri

10$ NFT kazan sınırlı süreli teklif : Bu bağlantıyı...

Farmhouse Mutant Ape Yat Kulübü ile Ortaklık

Halka açık Cannabis Brand şirketi Farmhouse, Web3 alanında yeni...

Metaverse NFT nedir – Metaverse NFT Önemi nedir ?

Metaverse NFT nedir? bu soruyu son zamanlarda çok duyar...

Company of Heroes 3’ün Kuzey Afrika operasyonu klasik bir RTS kampanyası

Company of Heroes ilk deneyim Yıllar önce, kendimi Dubai'nin dışındaki...

Ücretsiz NFT Android ve ios oyunu Cantina Royale P2E

Ücretsiz NFT Android ve ios oyunu Cantina Royale P2E...