https://www.fapjunk.com

Spotify’ın Android Sürümü NFT’leri Destekliyor

Paylaş

Spotify’den NFT atılımı! Spotify, müzik akışı uygulaması için NFT‘leri test ediyor.

Android uygulamasında sanatçılar NFT koleksiyonlarını sergileyebilecekler. Spotify , NFT’leri platformlarına entegre eden ilk şirketlerden biridir.

Şu anda Spotify, ABD’deki Android uygulaması için sanatçıların yalnızca konser biletlerini ve ürünlerini tanıtmalarına değil, aynı zamanda kıt dijital sanat koleksiyonlarını da tanıtmalarına olanak tanıyan NFT’leri test ediyor. Test aşaması geçtikçe sanatçılar NFT’lerini Spotify profillerinde sergileyebilecek ve tanıtabilecekler.

“Sanatçı ve hayran deneyimlerini iyileştirmek için rutin olarak bir dizi test yapıyoruz. Bu testlerden bazıları, daha geniş bir deneyimin önünü açıyor ve diğerleri yalnızca önemli bir öğrenme işlevi görüyor”

Müzikte en bilinen isimlerden ikisi – The Wombats ve DJ Steve Aoki – bu yeni özelliğin testinde yer alıyor. Bu ikisine spotify tarafından erken erişim verilmesinin nedeni, müzik endüstrisinde NFT’leri en erken benimseyenler arasında olmalarıdır.

Spotify’ın gezegendeki en iyi müzik akışı platformu olduğuna şüphe yok. Akış şirketi, dinleyiciler için olduğu kadar sanatçılar için de yeni kapılar açacak NFT’leri test ederken, İskandinav kazancı artık daha da ünlü hale geliyor.

Spotify’ın bir NFT pazarına dönüşmediğini aklımızda tutmamız gereken bir şey var. Sadece NFT’lere inandıklarını gösteriyorlar ve sanatçıların müzik akışı uygulamasında dijital sanat koleksiyonlarını tanıtmalarına izin veriyorlar.

Spotify bu yeni özelliği test edip tüm dünyada haber yaparken, Spotify’ı hesaplarını silmekle tehdit eden bazı NFT kafirleri de var.

İlgili Mesajlar

NFT Nedir? 2 NFT Nasıl Yapılır ? Püf Noktaları ve Kullanımı

İçindekiler NFT nedir? NFT’lerin Faydaları Nelerdir? NFT’ler Nasıl Çalışır? NFT’lerin Riskleri Nelerdir? NFT’lerin Kullanım...

10$ NFT Kazan! Gods Unchained, Günlük $GODS Ödülleri

10$ NFT kazan sınırlı süreli teklif : Bu bağlantıyı...

Farmhouse Mutant Ape Yat Kulübü ile Ortaklık

Halka açık Cannabis Brand şirketi Farmhouse, Web3 alanında yeni...

Metaverse NFT nedir – Metaverse NFT Önemi nedir ?

Metaverse NFT nedir? bu soruyu son zamanlarda çok duyar...

Company of Heroes 3’ün Kuzey Afrika operasyonu klasik bir RTS kampanyası

Company of Heroes ilk deneyim Yıllar önce, kendimi Dubai'nin dışındaki...

Ücretsiz NFT Android ve ios oyunu Cantina Royale P2E

Ücretsiz NFT Android ve ios oyunu Cantina Royale P2E...